Tato nemovitost není dostupná

Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem

Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem Krásný, prostorný 4+1 nezařízený mezonet na Vinohradech s balkonem

Krásný a prostorný mezonet na Vinohradech. Byt je členěn do tří samostatných ložnic, obývacího pokoje a kuchyně. Pro Vaše pohodlí jsou k dispozici tři koupelny. Plně zařízená kuchyň a pračka. V bytě je samozřejmě telefonní linka. Pevné připojení k internetu a televizní příjem jsou zajištěny kabelovým operátorem UPC. Bezproblémové dopravní spojení tramvajemi a metrem A do centra a celé Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.075487
14.446975
Korunní, Praha 2, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2406
AdresaKorunní, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha157 m²
Balkónano
Garážne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter