Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž

Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž Velice pěkný prostorný mezonet 5+ kk k pronájmu, Praha 4- Braník, ulice Na Dobešce, garáž

Velice pěkný prostorný světlý byt 5+kk o celkové rozloze 170 m2 se nachází v ulici Na Dobešce, Praha 4– Braník. Byt je situován v přízemí a prvním patře rodinného domu a má vlastní vchod. Je částečně zařízen, v kuchyňském koutě je kuchyňská linka s lednici a elektrickým sporákem. V koupelně je rohová vana. Po dohodě s majitelem může být byt zařízen. K bytu patří i samostatná garáž, kterou je nutno za poplatek 3.000,– měsíčně pronajmut s bytem. Byt se nachází ve velmi příjemné a klidné lokalitě se spoustou zeleně okolo. Dobrá dopravní dostupnost, kousek od domu je zastávka autobusu. Veškerá občanská vybavenost.

50.042682
14.415233
Na Dobešce, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.+parkovné 3.000,- (nutno pronajmout)
ID nabídky24025
AdresaNa Dobešce, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Garážano (popl.3.000,- (nutno pronajmout))
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter