Tato nemovitost není dostupná

Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování

Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování Samostatný rodinný dům 4+ kk k pronájmu, Praha 5- Radotín, ulice U Vápenky, zahrada, parkování

Velice pěkný dům s příjemnou atmosférou o dispozici 4+ kk a celkové rozloze 160 m2 se nachází v ulici U Vápenky, Praha 5– Radotín. Dům prošel nedávno částečnou rekonstrukcí. Je nezařízen, je zde pouze kuchyňská linka se sporákem. V koupelně je rohová vana a toaleta, další toaleta zvlášť. K domu patří krásný balkon a rozlehlá zahrada o 500 m2. V domě je k dispozici sklep. Možnost parkování ve dvoře minimálně pro tři auta. Na podlaze je dlažba, parkety a plovoucí podlaha. Dům je ve velmi pěkné a příjemné lokalitě se spoustou zeleně okolo. Dobrá dopravní dostupnost, kousek od domu je zastávka autobusu. Dobrá občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
49.987871
14.363997
U vápenky, Praha 5 - Radotín, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.6.500,-
ID nabídky24001
AdresaU vápenky, Praha 5 - Radotín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter