Tato nemovitost není dostupná

Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře

Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře Slunný pronájem rodinného domu 5+1 v Nižboře

Nabízíme pronájem rodinného domu 5+1 v obci Nižbor nedaleko Berouna. Rodinný dům má jedno nadzemní podlaží, dům je cihlový, má užitnou plochu 110 – 120 m2. Rodinný dům je podsklepený, má nová plastová okna, je zde garáž, která je plně k dipozici. Podlahy jsou parkety, lino, koberce. Co se týká inženýrských sítí je zde voda, plyn, kanalizace, elektřina. Vytápění je ústřední plynové. V domě je di-gi TV, pevná linka, zavedený internet. Rodinný dům je kompletně zařízený, nejlépe vhodný jako dlouhodobý pronájem. Kauce činí 33.000,–, sice je částka kapku vyšší, ale to je způsobeno celkovou vybaveností domu. Majiteli by vyhovovalo, aby budoucí nájemníci byli nekuřáci a neměli domácí mazlíčky. Rodinný dům je volný od ledna 2010. Měsíční nájemné činí 11.000,– + poplatky 4.000,–. Doprava – MHD cca.3min.chůze. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD, cca.3min.chůze

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Nižbor, Nižbor (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
11 001 Kč
za měsíc
Poplatky(+ poplatky a provize RK)
ID nabídky23939
AdresaNižbor, Nižbor (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku450 m²
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Marcela Hejlková

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter