Tato nemovitost není dostupná

Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem

Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem Příjemný nezařízený podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s krbem, garáží a balkónem

Příjemný podkrovní byt 4+1 v RD v klidné lokalitě Třebonic s výhledem na krásnou zahradu. Byt se nachází 15 minut autobusem od zastávky metra Luka v nehlučném sousedství a možností procházek. Byt je nezařízený, velmi prostorný (190 m2) s mnoha úložnými prostory. V bytě jsou dvě koupelny se sprchovým koutem, vanou, záchodem a pračkou. V bytě je zařízena plovoucí podlaha a luxusní uzavřený krb. Ve zcela zařízené kuchyni se nachází lednice s mrazničkou, myčkou a moderní sklokeramickou deskou. Výhodou je také připojení UPC a balkón (10 m2) situovaný do zahrady. K dispozici je také možnost využít sauny za poplatek a garáž, kterou je možné pronajmout za poplatek 2000 Kč.

Vytápění

ústřední topení el. kotel
50.044445
14.277158
Nad Brůdkem, Praha 5 - Třebonice, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2500,- + 2000,- garáž (možno pronajmout)
ID nabídky23887
AdresaNad Brůdkem, Praha 5 - Třebonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha190 m²
Balkónano
Garážano (2000,- (nutno pronajmout))
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter