Tato nemovitost není dostupná

Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m²

Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2 Prostorný řadový dům k pronájmu, Praha, Kamýk, ulice Lojovická, balkon, terasa, zahrada, 150m2

Nádherný tří patrový dům v Kamýku v Lojovické ulici. Pokoje jsou prostorné, světlé a nezařízené. Dvě kuchyně jsou vybaveny standardními spotřebiči- lednice, elektrický sporák. V domě jsou tři útulné a světlé koupelny, ve dvou je vana, v další je sprchový kout. Z balkonu a terasy je pěkný výhled na zahradu, která patří k domu. K dispozici je garáž pro jedno auto, další parkování pro dvě auta je ve dvoře. Dům se nachází v klidné lokalitě s výbornou občanskou vybaveností- obchody, restaurace, nemocnice, pošta, školy. Skvělé dopravní spojení do všech částí Prahy- autobusové linky. V okolí jsou lesy, které lákají k procházkám či relaxaci.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.015032
14.449789
Lojovická, Praha 4 - Kamýk, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 5000
ID nabídky23840
AdresaLojovická, Praha 4 - Kamýk
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter