Tato nemovitost není dostupná

Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně

Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně Velký, zrekonstruovaný byt 4+1+L na Vinicích s výhledem do zeleně

Prostorný byt 4+1+L v Plzni na Vinicích o celkové ploše 80 m2. Byt se nachází na samém okraji sídliště hned vedle parku s krásným výhledem na město a vstupu do Dinoparku. Byt i dům prošli v nedávné době rekonstrukcí – zateplená fasáda, plastová okna, nové stoupačky, šlechtěné omítky a nové podlahové krytiny. Byt má již zděné jádro a disponuje 2 WC (jedno WC přímo u koupelny a u druhého WC jsou připraveny komletní rozvody pro vybudování druhé koupelny). Byt je velice dobře prostorově řešen – z chodby vstup do 1. a 2. pokoje, kuchyně (odtud vstup do 3. pokoje), WC, koupelny a do 2. chodby. Z druhé chodby pak do posledního pokoje a 2. WC. Jedná se o nízký panelový dům (pouze 3 patra), který je výborně situovaný – okraj sídliště, vedle parku a dětského hřiště.

49.760247
13.355266
Strážnická, Plzeň, Czech Republic
Cena
2 288 500 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky23784
AdresaStrážnická, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Lodžieano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter