Tato nemovitost není dostupná

Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení

Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení Zemědělská usedlost v obci Kvíčovice, okres Domažlice, vhodné pro podnikání a bydlení

Udržovaná zemědělská usedlost se nachází v malebné obci Kvíčovice, vzdálené 16 km od Horšovského Týna a 25 km od Plzně. Pěkný rodinný dům je rozčleněn do dvou částí, přičemž jednu tvoří bytová jednotka 2+kk a druhou pak nebytový prostor, jež je tvořen třemi prostornými místnostmi o celkové výměře 66 m2. Nemovitost disponuje prostorným podkrovím, které je zatím nevyužité, ale může sloužit k rozšíření stávajících prostor. Výše zmíněný byt má výměru cca 60 m2, je komletně zařízen (po dohodě lze nabytek ponechat či odstěhovat) a jeho součástí je nová kuchyňská linka, koupelna a samostatná toaleta. Součástí objektu jsou zemědělské budovy. Vytápěná stodola využívána jako autodílna pro nákladní vozidla je z jedné třetiny zateplena a je opatřena alarmem. Nechybí zde montážní jáma, ani zázemí pro zaměstnance (toalety, sprchy) vytvořené v prostorách bývalých chlévů. Podlahy jsou zde vysokozátěžové. Sklad prošel částečnou rekonstrukcí – nová podlaha, elektrika, topení a rozvod stlačeného vzduchu. Pro vjezd na dvůr slouží samonosná posuvná brána na dálkové ovládání projektována pro vjezd nákladních vozidel. K objektu náleží velký prostorný dvůr, kde se můžou otáčet kamiony s návěsem. K objektu také patří 2 zahrady s ovocnými stromy. Vhodné pro bydlení i podnikání.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody obecní vodovod
Kvíčovice, Kvíčovice (Okres Domažlice), Czech Republic
Cena
3 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky23682
AdresaKvíčovice, Kvíčovice (Okres Domažlice)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku2 223 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter