Tato nemovitost není dostupná

Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu

Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu Pronájem zaběhlé cukrárny a kavárny v centru Plzně, možnost zřízení restaurace a klubu

Komerční objekt o celkové výměře cca 300 m2 se nachází v těsné blízkosti náměstí Republiky. Tyto nebytové prostory tvoří cukrárna a kavárna se společným zázemím, dvůr, sklepení a kancelářské prostory. Cukrárna disponuje cca 40 místy k sezení a je vybavena dvěma chladicími pulty, chladničkou, automatem na espresso, myčkou, sociálním zařízením. Stylově zařízená kavárna s barem nabízí posezení přibližně pro 20 zákazníků. Tyto prostory jsou přenechány zcela vybavené včetně kuchyně s trojitou pecí zn. Alba – to vše za odstupné. Dvůr lze v letních měsících využít k venkovnímu sezení. Sklepení s klenutými stropy o výměře 70 m2 je zatím využíváno jako sklad. Po rekonstrukci ho lze využít také jako rozšíření stávajících prostor nebo zřízení podobných služeb – např. restaurace, klub, bar s možností nočního provozu a využití dvora pro pořádání různých akcí. V prvním patře se dále nachází kancelář o výměře 15 m2 s vlastním sociálním zařízením (možnost pronájmu dalších čtyř sousedních kanceláří – i jednotlivě). Lukrativní lokalita s vysokou návštěvností.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.747777
13.379748
Pražská, Plzeň, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie cca 10 000,00 CZK
ID nabídky23620
AdresaPražská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter