Tato nemovitost není dostupná

Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně

Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně Oblíbený, stylově zařízený klub v širším centru Plzně

Pronájem stylově zařízeného klubu v centru města Plzně. Nebytové prostory se nacházejí přímo na Klatovské třídě, ihned u zastávky MHD. Samotný klub se nachází v suterénu. Je kompletně zařízen. Součástí je také venkovní terasa ve vnitrobloku objektu, jenž skýtá příjemné posezení o kapacitě třiceti míst v chládku pod dřevěnou pergolou a pnoucím břečťanem. Vnitřní prostory o rozloze cca 100 m2 jsou rozděleny do čtyř místností, jež jsou vzájemně propojeny. Bar má již zaběhlou klientelu a nachází se na velice frekventované lokalitě. Možnost pořádání akcí (koncerty, DJ´s) Přenechání nájemní smlouvy za odstupné 500 000 Kč ( v případě že klient převezme také závazky od společnosti Coca-cola a.s, Bernard) v opačném případě činí odstupné 800 000 Kč.

49.730642
13.369657
Klatovská třída, Plzeň, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby
ID nabídky23597
AdresaKlatovská třída, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter