Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady

Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady Praha, zařízený, luxusní a prostorný byt k pronájmu 3+1 v nádherné lokalitě Praha 2 Vinohrady

Jedná se o byt ve třetím patře klasického secesního domu nedaleko Náměstí Míru. V budově je výtah, poplašný systém, recepce a celodenní ostraha. Byt je kompletně zařízený, a to včetně kuchyně, která poskytuje veškerý potřebný komfort včetně mikrovlnky, tak i obou koupelen, přičem jedna disponuje vanou a WC a druhá sprchovým koutem, další toaleta je zvlášť. Možnost pronajmout garážové stání. Lokalita je klidná a poskytuje úžasný komfort co se občanské vybavenosti týče a zároveň umožňuje rušný společenský život. Díky svému umístění jsou zde k dispozici i vynikající dopravní podmínky. V místě je mnoho příležitostí ke kulturnímu vyžití a je to ideální lokalita pro milovníky historie hlavního města.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram, bus

Telekomunikace

telefon
50.072276
14.437393
Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2500, záloha na elektřiny 2 500 Kč
ID nabídky23577
AdresaZáhřebská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro3. patro
Užitná plocha93 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter