Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m², Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování

Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování Nádherný, moderní, nezařízený byt k pronájmu 98m2, Praha 5 - lux. bydlení, cena vč. parkování

Úžasný byt 2+kk (98m²) i pro nejnáročnější klientelu se nachází v prestižní lokalitě, v dosahu komerčního centra Anděl, nedaleko oblíbeného parku Ladronka , Petřína a Kinských zahrad. Tento světlý a stylový byt je nově zrekonstruován v moderním stylu, vybavení kuchyně a koupelny je kompletní a v nádherném designu. Na podlaze jsou parkety a dlažba, v obývacím prostoru jsou veliká okna na dvou stěnách. Cena zahrnuje také garážové stání pro 1 auto. Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost, tramvajová i autobusová zastávka je pár minut od domu, na stanici metra Anděl trvá cesta 5 minut. V této vile nabízíme ještě jeden byt k pronájmu, zeptejte se nás na podrobnosti!

50.073764
14.388827
Mošnova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatkypoplatky 6992 Kč
ID nabídky23513
AdresaMošnova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha98 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter