Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice

Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice Velice pěkné obchodní prostory s výlohou v centru Plzně - Kollárova ulice

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory s výlohou v lukrativní části centra města Plzeň na Kollárově ulici. Prostory jsou ideální na obchod – již mají svou stálou klientelu. Skvělá poloha zaručuje dobrou dopravní dostupnost do všech částí města. Na podlahách jsou koberce. Prostory jsou čisté s příjemnou atmosférou. Doporučujeme osobní prohlídku.

49.747708
13.369885
Kollárova, Plzeň, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky23506
AdresaKollárova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha55 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter