Tato nemovitost není dostupná

Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích

Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích Luxusní vila s vyhřívaným bazénem v Petrovicích

Velice luxusní vila v klidné ulici v Petrovicích. V suterénu domu je posilovna, pokoj pro služebné s koupelnou, sauna. V přízemí vyhřívaný bazén, veliký obývací pokoj a plně zařízená kuchyňská linka a v dalším patře jsou již ložnice a další obývací místnosti. V každém patře je koupelna a toaleta. Garáž je pro dvě auta. Poblíž domu je squash centrum a autobusová doprava.

Telekomunikace

telefon
50.033546
14.545877
Euklidova, Praha 4, Czech Republic
Cena
93 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2346
AdresaEuklidova, Praha 4
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter