Tato nemovitost není dostupná

Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí

Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí Statek s roubenou chalupou, klidná, rekreační lokalita, Lipnice u Spáleného Poříčí

Udržovaný statek je situován v klidné, rekreační obci Lipnice u Spáleného Poříčí. Celková plocha parcely činí 1429 m2, z toho 727 m2 je zastavěno. Na pozemku se nachází roubená chalupa, která je k rekonstrukci, stodola, dílna a skleník. Roubenka je přes 200 let stará. V součastnosti má dvě místnosti, menší využívaná jako ložnice. Samozřejmě je možnost původní prostor dále zrekonstruovat a vytvořit tak další obytné místnosti. Pozemek se pyšní malým rybníčkem a ovocným sadem. Zavedená je voda, elektřina i kanalizace.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
Lipnice, Spálené Poříčí (Okres Plzeň-jih), Czech Republic
Cena
1 460 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky23394
AdresaLipnice, Spálené Poříčí (Okres Plzeň-jih)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 429 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter