Tato nemovitost není dostupná

Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m², sklad, parkování, internet.

Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m2, sklad, parkování, internet. Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m2, sklad, parkování, internet. Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m2, sklad, parkování, internet. Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m2, sklad, parkování, internet. Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m2, sklad, parkování, internet. Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m2, sklad, parkování, internet. Praha, ulice Italská, krásné nebytové prostory k pronájmu, 261m2, sklad, parkování, internet.

Krásné kancelářské prostory se nacházejí v přízemí krásné secesní budovy. Prostory se pronajímají nevybavené a jsou tvořeny dvěma částmi. Přední, se vchodem z ulice jsou reprezentativní a skladají se ze tří prostorných místností, haly, dvou koupelen, skladu a kuchyňky. K dispozici bezpečnostní dveře a alarmy. Dohromady 183 m2. Zadní část má vchod ze dvora a skládá se ze dvou velkých místností, dohromady mají 78 m2. V objektu je dále k dispozici zabezpečený sklad, 2 místnosti. Ve všech kancelářích je k dispozici internetové připojení, soukromé parkování zajištěno. Budova se nachází v tiché ulici ve velice prestižní lokalitě pražských Vinohrad, stanice metra Muzeum a Náměstí Míru jsou 5 minut vzdálené. Skvělá příležitost pro Vaše podnikání. NÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram
50.077983
14.469380
Vinohradská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
85 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 12000,-
ID nabídky23325
AdresaVinohradská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha369 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter