Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní nebytové prostory, 42 m², přímo v centru Plzně, náměstí Republiky

Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky Lukrativní nebytové prostory, 42 m2, přímo v centru Plzně, náměstí Republiky

Pronájem atraktivních nebytových prostorů přímo v srdci historického města Plzně. Slunné komerční prostory tvoří prodejna s výlohou, denní místnost, chodba a sociální zařízení (i sprcha). Prostory lze využít zejména k obchodní činnosti či službám, ale dobře poslouží i jako kadeřnický, kosmetický salón, solárium apod. Jedinečné umístění přímo na náměstí Republiky zaručuje frekventovanou lokalitu s širokou klientelou. Možnost umístění reklamy na fasádu domu. Výhodná cena.

49.746589
13.378367
nám. Republiky, Plzeň, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky23283
Adresanám. Republiky, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha42 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter