Tato nemovitost není dostupná

Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m²

Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2 Moderní byt v rodinném domě k pronájmu, Praha, Hodkovičky, ulice Polední, terasa, 4+kk, 97m2

Prostorný a světlý zařízený byt k pronájmu ve 2. patře rodinného domu v Hodkovičkách. Byt je po kompletní rekonstrukci z roku 2006. Elegantní kuchyně je plně vybavena standardními spotřebiči – lednice s mrazničkou, sklokeramická deska, myčka. V útulné koupelně je velká rohová vana a pračka. WC zvlášť. Z prostorné terasy 36m² je krásný výhled do okolí. Parkování možné na dvoře. Dům se nachází v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností – obchody, školy, sportovní stadion. Skvělé dopravní spojení do všech částí Prahy – autobusové a tramvajové linky. V okolí je spousta zeleně, která láká k procházkám.

Telekomunikace

telefon
50.023263
14.423032
Polední, Praha 4 - Hodkovičky, Czech Republic
Cena
16 999 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.000,- Kč
ID nabídky23221
AdresaPolední, Praha 4 - Hodkovičky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha97 m²
Terasaano (36 m²)
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter