Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice

Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice Luxusní byt 3+kk k pronájmu, novostavba, balkon, 2x garážové stání, Praha, Trója, Hnězdenská ulice

Luxusní byt 3+kk o velikosti 90 m2 se nachází ve čtvrtém patře novostavby s výtahem v Praze Troji. Byt má balkon (7 m2) a terasu (10 m2), pronajímá se částečně zařízený. Plně vybavený kuchyňský kout (lednice, myčka, sporák), koupelna s vanou. V bytě je telefon, internet, kabelové připojení. Dvě garážová stání v domě je nutno pronajmout spolu s bytem za 2.000Kč měsíčně. Velice klidné prostředí, z balkonu krásný výhled na zeleň a na Prahu. Naproti je Botanická zahrada. Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy, zastávka autobusu je před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus

Telekomunikace

telefon
50.126974
14.417411
Hnězdenská, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. + 2 gar. stání 2.000 (nutno pronajmout)
ID nabídky23213
AdresaHnězdenská, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha90 m²
Terasaano
Lodžieano
Garážano (gar. stání za 2.000Kč měsíčně (nutno pronajmout), 2 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter