Tato nemovitost není dostupná

Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně

Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně Prostorný dvougenerační dům, dvě samostatné bytové jednotky s dispozicí 2x 3+1, v Chrástu u Plzně

Dvougenerační dům se nachází v malebném prostředí obce Chrást u Plzně. Užitná plocha domu je 300m². Nemovitost s velmi dobrým dispozičním řešením pochází ze 70. let. V současnosti je potřebná jeho celková rekonstrukce. Dům je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky 3+1, při čemž každá z nich má samostatný vchod. V mezipatře se nachází další prostorná místnost (35 m2), která by mohla sloužit jako další samostatný byt, po přestavbě dispozičně jako 1+1. K domu náleží garáž a zahrada s ovocnými stromky o rozloze 5 arů. Na pozemek jsou zavedeny inženýrské sítě – elektřina (nefungují jističe), kanalizace, voda (studna – nutno vyčistit). Teplá voda zajištěna boilerem. Je zde rovněž situována roura na odpad, která vede do sklepa. V nemovitosti se nachází tři telefonní linky. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost (3 minuty na zastávku ČSAD, 5 minut na vlakové nádraží) a veškerá občanská vybavenost. Vhodné pro milovníky klidného prostředí uprostřed zeleně. K dispozici je rovněž kůlna. Součástí rozlehlé nemovitosti je slunná, velmi příjemná a malebná terasa (35 m2) v mezipatře, odkud je velmi krásný výhled na okolí. V dolním patře domu se nachází koupelna se sprchovým koutem a separátním záchodem. Dále jeden průchozí a neprůchozí pokoj s velmi prostornou halou, odkud je východ na zahradu a vchod do sklepa. Součástí dolního patra je rovněž kuchyně se spíží a z ní průchod do třetího pokoje. Celý prostor je podsklepený, podlahy jsou betonové. Podlaha jedné místnosti je ze dřeva. Horní patro je tvořeno koupelnou se sprchou, separátním záchodem, kuchyní se spíží, odkud je vchod do dvou pokojů. Dále se zde nachází třetí místnost s komorou a umyvadlem. V suterénu (20 m2) jsou k dispozici dva záchody, předsíň a místnost s umyvadlem.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody studna
49.799987
13.499003
V Prádle, Chrást, Czech Republic
Cena
2 900 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky23154
AdresaV Prádle, Chrást
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter