Tato nemovitost není dostupná

Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize.

Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize. Praha, Malá Strana, Újezd, krásný, prostorný a luxusní 3+1 k pronájmu, sklep, televize.

Pronájem krásného a velmi prostorného (téměř 100 m2) bytu v centru Prahy. Byt je plně zařízený krásným a komfortním nábytkem, i některými starožitnými kusy. Do výbavy bytu patří také LCD TV. Luxusně prostorná kuchyně je vybavená veškerými potřebnými spotřebiči včetně myčky i mikrovlnky. Místnost je rozdělena barovým pultem na dvě části, takže se zde nachází vlastně kuchyně a jídelna. Koupelna je prostorná, vybavená vanou a nachází se zde pračka. K dispozici není ani telefon ani internet, ale na přání klienta možno zařídit. Lokalita poskytuje mnoho skvělých příležitostí pro kulturní i sociální vyžití a je zde zároveň skvělá občanská vybavenost díky svému umístění v centru města. Zároveň je přímo za domem Petřín, což na druhou stranu zajišťuje prostor pro klidné procházky, sport i aktivní odpočinek. Rovněž dopravní podmínky jsou vynikající, tramvajová zastávka obsluhovaná množstvím linek se nachází přímo u domu, důležité dopravní uzly jako Národní třída nebo Anděl jsou pak jen několik zastávek vzdálené.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram

Telekomunikace

telefon
50.080677
14.404112
Újezd, Praha 5 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4500,- popl.
ID nabídky22962
AdresaÚjezd, Praha 5 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha97,50 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter