Tato nemovitost již byla prodána

Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov

Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov Zcela nový krásný byt 3+ kk se zahrádkou a s garáží, v novostavbě. Praha 5 - Smíchov

Nabízíme k prodeji velice hezký byt 3+kk o rozloze 55 m2, který se nachází v přízemí úplně nového rezidenčního bloku na Praze 5. V bytě je kuchyňská linka se spotřebiči- lednice, mrazák, sklokeramická deska, myčka. V koupelně je vana. K bytu patří úžasná zahrádka o rozloze 150 m2, vstup na ni přímo z obývacího pokoje. Byt se skládá z dvou ložnic, obývacího pokoje s kuchyní, koupelny a toalety. K bytu dále náleží jedno garážové stání. Celý objekt je hlídán vlastní bezpečnostní agenturou. Opravdu příjemné bydlení na úrovni!

50.075259
14.361948
Na Císařce, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
5 100 000 Kč
celková cena
ID nabídky22932
AdresaNa Císařce, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha55 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (1 )
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter