Tato nemovitost není dostupná

Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře!

Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře! Representativní vila v diplomatické čtvrti, P6- Bubeneč bydlení, kanceláře!

LUXUSNÍ a REPRESENTATIVNÍ vila v prestižní diplomatické čtvrti Prahy 6 – Bubeneč, v sousedství zahraničních ambasád. Objekt je situován na pozemku o rozloze přibližně 1000 m2. Vila má dvě podlaží, podkroví a suterén. Užitná plocha nemovitosti činí cca 500 m2. V objektu se nachází celkem 15 místností. Na pozemku je možné parkovat až devět osobních automobilů. Situována přímo naproti budovy Čínského velvyslanectví. Nedaleko parku Stromovka, pár minut chůze od stanice Hradčanská. Objekt je zabezpečen elektronickým zabezpečovacím systémem s napojením na bezpečnostní agenturu. Objekt je také vybaven dálkovým ovládáním vstupní a vjezdové brány s videotelefonem. Přiložené fotografie jsou pouze ilustrativní, na vile probíhá rekonstrukce. Nejvhodnější využití jako ambasáda nebo representativní kanceláře popř. jako luxusní bydlení.

Vytápění

ústřední topení
50.100822
14.407077
Pelléova, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
180 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2284
AdresaPelléova, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha500 m²
Plocha pozemku1 m²
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter