Tato nemovitost není dostupná

Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna.

Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna. Praha, Záběhlice, Jižní XIV luxusní 5+kk k pronájmu, funkcionalistická vila, garáž, prádelna.

Pronájem krásného, prostorného a luxusního nezařízeného mezonetového bytu 5+kk o rozloze úctyhodných 140 metrů čtverečních ve funkcionalistické vile v pražských Záběhlicích. V roce 1996 zde proběhla rekonstrukce. Byt disponuje plně zařízenou kuchyní vybavenou kvalitními vestavěnými spotřebiči. Najdeme zde vše potřebné od trouby přes sklokeramickou varnou desku až po lednici s mrazákem. Samozřejmostí je myčka. Koupelna je vybavena vanou a sprchovým koutem, nalezneme zde i WC. V domě je dále terasa, prádelna, garáž a ve spodním patře zimní zahrada. Prádelna bohužel není vybavena. Možnost aktivace telefonní linky. Ve vile se nachází ještě byt 1+1, který je nutno pronajmout společně s tímto bytem. Kuchyně disponuje elektrickým sporákem, troubou a mikrovlnkou, koupelna sprchou a WC. Lokalita je velmi klidná, jedná se o vilovou čtvrť s kvalitní občanskou vybaveností blízko michelského lesa, což z této lokality činí skvělé místo pro procházky, venčení, sport i aktivní relaxaci. Rovněž dopravní obslužnost je dobrá, nedaleko je zastávka autobusu, blízko je navíc k magistrále a jižní spojce.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Telekomunikace

telefon Nutno aktivovat
50.041380
14.474439
Jižní XIV, Praha 4 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+5000 popl., +5000,- garáž
ID nabídky22831
AdresaJižní XIV, Praha 4 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter