Tato nemovitost není dostupná

LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci!

LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci! LUXUSNÍ, representatvní vila - Praha 6, Bubeneč - k bydlení i komerci!

LUXUSNÍ a REPRESENTATIVNÍ z počátku 20. století. Dvoupodlažní vila + suterén a podkroví ve velmi prestižní, diplomatické lokalitě Prahy 6 – Bubeneč, v sousedství zahraničních ambasád. Velká zahrada i garáže k dispozici. Objekt je situován na pozemku o celkové rozloze 1995 m2, z čehož 1610 m2 tvoří zahrada. Dispozičně – 19+3. Prostory jsou nezařízené. Možné parkování až sedmi osobních automobilů na zpevněném pozemku. Nedaleko parku Stromovka. Přiložené fotografie jsou pouze ilustrativní. Nejvhodnější využití jako ambasáda nebo representativní kanceláře alternativně i jako luxusní bydlení.

Vytápění

ústřední topení
50.100210
14.409740
Na Zátorce, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
180 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2283
AdresaNa Zátorce, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha600 m²
Plocha pozemku100 m²
Balkónano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter