Tato nemovitost není dostupná

Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon.

Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon. Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, nezařízený, luxusní, prostorný 2+1 k pronájmu, šatna, balkon.

Pronájem luxusního bytu 2+1 na Novém Městě o rozloze téměř 100 m2 s krásným výhledem na Vltavu. Byt není zařízený. Zvláštní pozornost si zaslouží kuchyň. Je vybavena všemi spotřebiči a doplňuje atmosféru luxusního bytu. Je zde chytře umístěn centrální pracovní pult vyrobený z leštěného zeleného mramoru s plynovým sporákem. Ve spodní části pultu je malá vinotéka. V kuchyni je také drtič odpadků. Byt disponuje nádhernou koupelnou. Je obložena mramorem, vybavená vanou a WC a k dispozici je zde krásné kamenné umyvadlo. Nájemníkům je také k dispozici pračka a sušička. V bytě je také alarm, bezpečnostní dveře a balkon a k bytu patří sklep. Prostorná šatna je součástí bytu. Podlahy jsou parketové s koberci, v koupelně je samozřejmě dlažba. V domě je výtah. Místo je klidné, apartmá má výhled na Rašínovo Nábřeží a řeku, v blízkosti je spousta zeleně a botanická zahrada. V místě je mnoho restaurací, obchodů, lékárny, nemocnice a podobně. Nedaleko je také hrad Vyšehrad, místo, které určitě stojí za návštěvu. Dopravní podmínky v této oblasti jsou také velmi dobré. Tramvajová zastávka je přímo u domu, přepravní službu zajišťuje několik tramvajových linek, z toho jedna noční. Odtud to není daleko na Karlovo náměstí, které je důležitým dopravním uzlem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tramvaj,

Telekomunikace

telefon
50.068295
14.415175
Na hrobci, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatky
ID nabídky22646
AdresaNa hrobci, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha93,33 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter