Tato nemovitost není dostupná

Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon

Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon Praha, Nové Město, ulice Na Hrobci, zařízený, luxusní, prostorný 4+1 k pronájmu, šatna, balkon

Pronájem luxusního bytu 4+1 na Novém Městě o rozloze téměř 144,9 m2 s krásným výhledem na Vltavu. Byt je plně zařízený krásným starožitným holandským nábytkem. Za povšimnutí stojí pohodlná pohovka nebo vykládaná skříňka pod televizi. Tato LCD TV je jednou ze dvou televizorů v bytě. Dekorace jsou součástí zařízení, byt je však možné i nezařízený. Možno zařídit krb. Zvláštní pozornost si zaslouží kuchyně. Je vybavena všemi myslitelnými spotřebiči a doplňuje atmosféru luxusního bytu. Je zde chytře umístěn centrální pracovní pult vyrobený z leštěného zeleného mramoru s plynovým sporákem. Ve spodní části pultu je malá vinotéka. V kuchyni je také drtič odpadků. Jsou zde dvě koupelny, které které v celkovém tónu nezaostávají za zbytkem bytu. Jsou obloženy mramorem, jedna je vybavena sprchou a WC, druhá pouze vanou. V obou koupelnách je krásné kamenné umyvadlo. Nájemníkům je k dispozici je pračka a sušička. V bytě je také alarm, bezpečnostní dveře a balkon a patří k němu sklep, který však v současné době prochází rekonstrukcí. Prostorná šatna je součástí bytu. Podlahy jsou parketové s koberci, v obou koupelnách je samozřejmě dlažba. V domě je výtah. Místo je klidné, apartmá má výhled na Rašínovo Nábřeží a řeku, v blízkosti je spousta zeleně a botanická zahrada. V místě je mnoho restaurací, obchodů, lékárny, nemocnice a podobně. Nedaleko je také hrad Vyšehrad, místo, které určitě stojí za návštěvu. Dopravní podmínky v této oblasti jsou také velmi dobré. Tramvajová zastávka je přímo u domu, přepravní služby zajišťuje několik tramvajových linek, z toho jedna noční. Odtud to není daleko na Karlovo náměstí, které je důležitým dopravním uzlem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tramvaj,

Telekomunikace

telefon
50.068295
14.415175
Na hrobci, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
140 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 4000 Kč
ID nabídky22619
AdresaNa hrobci, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha144,90 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter