Tato nemovitost není dostupná

Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna.

Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna. Praha, Malešice, Káranská, vila k pronájmu, obytné i kancelářské prostory, garáž, síťe, ústředna.

Třípatrová vila kolaudovaná jako administrativně-obytná, technickým zázemím i plochou vhodná jako sídlo středně velké společnosti. Každé patro má 4–5 kanceláří a jednací halu, 2 koupelny s toaletou a kuchyň. Celkově je tedy k dispozici 14 kanceláří, 2 plně zařízené kuchyně, zbytek domu bez zařízení, garáž pro 1 vůz + stání na pozemku pro 2 vozy, bezproblémové parkování na ulici. V domě rozvody PC sítě, telefon + ústředna (až 25 linek). Splňuje veškeré požární předpisy. Každé patro má také bezpečnostní dveře a na oknech bezpečnostní folie, patra se dají pronajmout i zvlášť. Dům je opatřen tepelně izolační fasádou. K domu přiléhá zahrada.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Telekomunikace

telefon
50.083123
14.501330
Káranská, Praha 10 - Malešice, Czech Republic
Cena
90 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky22583
AdresaKáranská, Praha 10 - Malešice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha360 m²
Garážano (1 stání)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter