Tato nemovitost není dostupná

Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m², Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L

Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m2, Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m2, Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m2, Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m2, Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m2, Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m2, Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L Usedlost s pozemkem + garáže, 2281 m2, Záryby okr. Praha východ - Brandýs N/L

Na pozemku stojí velká stodola s možností půdní vestavby a další budova, která slouží v současné době jako autoservis a je v pronájmu, který lze prakticky okamžitě vypovědět. Jako další jsou zde budovy – řadové domy 2× 2+1 – dvougenerační bydlení s možností prostorných půdních vestaveb (původní trámy i krytina – udržované, bez poškození). Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci a jsou zde například plovoucí podlahy. Vytápění domu je řešeno uhelným kotlem. Inženýrské sítě: kanalizace, elektřina: 220V a 380V, vodovod a plyn. Neváhejte a domluvte si prohlídku s makléřem.Pozemek je celkem 2281 m2 veliký a je oplocen novým zděným plotem okolo všech budov. Skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy, pouze 30 km po rychlostní komunikaci. Je zde možnost uplatnění komerční projektu na celém pozemku, 11 samostatných garáží + další prostory.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Záryby, Záryby (Okres Mělník), Czech Republic
Cena
6 490 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně adv.služeb a úschovy
ID nabídky22571
AdresaZáryby, Záryby (Okres Mělník)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku2 281 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vančura

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter