Tato nemovitost není dostupná

Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej.

Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej. Prvorepubliková zemědělská usedlost a velký stavební pozemek na prodej.

Krásný prvorepublikový dům v jedné z obcí ležících těsně u Nového Knína mezi Dobříší a Slapskou přehradou. Obec je klidná městečko Nový Knín je velmi malebné a má krásné náměstí. Budova byla postavena za první republiky což je vidět na jejím vzhledu, později byla přistavena terasa. K budově náleží 4 hospodářské budovy chlévy, stodola, dřevník, kotelna. Dům není podsklepen ale sklep je pod polovinou stodoly. Všechny budovy jsou dobře udržovány tudíž v dobrém stavu. Dům je patrový, 5+1, s krásnou, prostornou a světlou (4 velká okna ve štítech a vikýř) půdou, která je ideální pro vestavbu. Do obou pater je samostatný vchod. Dům je na velkých pozemcích (celkem 7356m²) takže se naskýtá možnost chovu zvířat avšak vzhledem k dobré poloze a přístupové cestě je také možné pozemky výhodně prodat.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Auto, Bus

Kanalizace

jiný typ kanalizace Septik

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody Studna
Sudovice, Nový Knín (Okres Příbram), Czech Republic
Cena
4 950 000 Kč
celková cena
ID nabídky22526
AdresaSudovice, Nový Knín (Okres Příbram)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku9 285 m²
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter