Tato nemovitost není dostupná

Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever

Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever Překrasný byt 2+1, po rekonstrukci, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever

Překrásný slunný byt 2+1 po rekonstrukci, v prvním patře, s garáží a sklepem v Nýřanech, Plzeň-sever.Byt se skladá ze tří místností. Velice útulná kuchyně a obývací pokoj jsou částečně spojené, v obývacím pokoji jsou krbová kamna. Byt je velice pěkně zrekonstruován, všude jsou nainstalovaná plastová okna, podlahy kryje dlažba, v obývacím pokoji a ložnici je koberec, původně však parkety. Ve velké koupelně je rohová vana. Náklady na bydlení- fond oprav činí 1350 Kč. Byt se nachází ve velice klidné lokalitě, veškerá občanská vybavenost (včetně mateřské školy) dobře dostupná. Byt bude volný dle dohody. Možnost dokoupení řadové garáže o rozměru 20 m 2 za 100 000Kč.

Telekomunikace

telefon
49.713493
13.198867
Mikoláše Alše, Nýřany, Czech Republic
Cena
1 800 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně služeb RK a realitního servisu
ID nabídky22457
AdresaMikoláše Alše, Nýřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha62,76 m²
Terasane
Garážano (Možná koupě za 100 000 Kč)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jitka Kračmanová (pobočka Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter