Tato nemovitost není dostupná

Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží

Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží Pěkný rodinný domek vhodný k rekonstrukci v klidné části Plzně - Skvrňany se zahradou a garáží

Polovina původního dvojdomku v klidné části Plzně – Skvrňany. V domu se nachází suterén, přízemí a podkroví. V přízemí (62,57 m2) je kuchyně se vchodem do koupelny a do druhé místnosti, dále pak komora a WC. Podkroví o rozloze 62,57 m2 nabízí 2 pokoje (jeden je podkrovní se zkoseným stropem) a koupelnu. V suterénu velikosti 41,49 m2 naleznete kromě sklepa i 2 místnosti s přívodem vody, z jedné místnosti je vchod přímo do ulice – vhodné ke zbudování dílny, obchodu apod. K domu náleží velká zahrada(204 m2), přístřešek a garáž (15 m2). Dům má hotovou novější střechu a vnější fasádu (po roce 1990), jinak je v původním stavu – vhodný zejména k rekonstrukci. Vytápění je přes plynový kotel. Kousek od domu je autobusová zastávka trolejbusu 12 – Zátiší, Línská. Výborná občanská vybavenost.

Vytápění

ústřední topení
49.737208
13.331464
Línská, Plzeň, Czech Republic
Cena
2 549 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky22427
AdresaLínská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku204 m²
Garážano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter