Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov

Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov Nádherný, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 v klidné části na Praze 5 - Smíchov

Luxusní, velmi prostorný mezonetový byt 5+1 o rozloze 190 m2 se dvěma terasami (90 a 12m²) se nachází ve 4. patře cihlového rohového domu s výtahem až do bytu na Praze 5 – na Smíchově. Z předsíně je vstup do velké jídelny s kompletně zařízenou kuchyní (pračka, myčka, lednice s mrazákem atd.) . Jedna místnost je ve druhém patře, kde je vstup na velkou terasu na střeše. Možnost klidného posezení na druhé menší terase. Velká koupelna se saunou. Velmi dobrá dostupnost do centra metrem či tramvají. Skvělá je i občanská vybavenost – poblíž je nákupní centrum Nový Smíchov.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro Anděl, tramvaj

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.075379
14.403598
Viktora Huga, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
37 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky22317
AdresaViktora Huga, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro4. patro
Užitná plocha190 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter