Tato nemovitost není dostupná

Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru

Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru Byt k pronájmu v Praze s výhledem na hrad, 3+kk, Masarykovou nábřeží, luxusní byt přímo v centru

Luxusní a rozlehlý byt přímo v centru, s nádherným výhledem na Pražský hrad. Byt je stylově zařízen starožitným nábytkem a je v 6. patře v budově s výtahem. V bytě jsou 2 koupelny – jedna s WC, vanou a pračkou, druhá s masážním sprchovým koutem; k dispozici je ještě jedno samostatné WC. V prostorné kuchyni je veškeré vybavení, včetně sporáku, trouby, mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Tónované parkety skvěle doplňují celkový vzhled nádherně zařízeného bytu. K tomuto atraktivnímu apartmánu patří také malý balkón, ze kterého se nabízí pohled na Vltavu a hrad. Nachází se v samém centru Prahy, stanice tramvaje je v těsné blízkosti, dopravní spojení s ostatními částmi Prahy je velice dobré i v nočních hodinách.

Telekomunikace

telefon
50.078166
14.414383
Masarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,-
ID nabídky22282
AdresaMasarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha110 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter