Tato nemovitost není dostupná

Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m², u Riegrových sadů

Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů Nově zrekonstruované kancelářské prostory na Vinohradech, se zahradou, 104 m2, u Riegrových sadů

Nově zrekontruovaná kancelář 104m² se zahradou v moderním designu v přízemí zrekonstruovaného secesního domu v blízkosti Riegrových sadů v ulici U Kanálky na Vinohradech. Lokalita je velmi dobře dostupná MHD, stanice metra A a tramvajová zastávka jsou v bezprostřední blízkosti od rezidence. Prostor kanceláře je rozdělen do dvou pater, z horního patra je vstup přímo na terasu do prostorné zahrady. Kancelář je nezařízená s recepcí, dále nová kuchyňská linka se všemi spotřebiči, svítidla a zastínění. Je zde celodřevěná parketová podlaha, dveře na míru bezfalcové, francouzská okna do zahrady, obklady kombinované s mozaikou, dlažba Sandstone, sanitární zařízení Butterfly a Lussobath, samostatný plynový kotel Therm. Další vybavení: 2 x WC, sprcha, vstupní bezpečnostní dveře, připojení na TV, internet, satelit, videotelefon a příprava pro klimatizaci. Parkování je přímo v soukromé garáži v domě.

50.077261
14.445934
U Kanálky, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ garáž + poplatky ( 4.000)
ID nabídky22223
AdresaU Kanálky, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha104 m²
Plocha pozemku104 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter