Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť

Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť Rodinný dům se zahradou a krytým vyhřívanýn bazénem, Praha - Východ, Bášť

Krásný zděný řadový dům o velikosti 4+kk se zahradou a krytým vyhřívaným bazénem 6×3 metru. Jedná se o krajní řadový dům, který je nedstandartně vybaven. V přízemí hala, wc, koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu s bazénem. V horní části domu pak ložnice s balkonem, koupelna, k využití také půdní prostory. Z Báště je výborné spojení do Prahy, denně 15 spojů na Ladví a zpět.

Vytápění

ústřední topení
50.202818
14.483938
Měšická, Bašť, Czech Republic
Cena
5 400 000 Kč
celková cena
ID nabídky22092
AdresaMěšická, Bašť
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku350 m²
Balkónano
Garážano (ano)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter