Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici

Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici Luxusní byt na Starém Městě v Karlově ulici

Velice luxusní byt v posledním patře domu v Karlově ulici, v polovině cesty mezi Staroměstskym náměstím a Karlovym mostem. Byt je situován do dvora, tudíž je v něm naprostý klid. Střešní okna poskytují veliké množstí denního světla. Umělé osvětlení je velice zajímavě řešeno. Kuchyň je plně vybavena, v obou ložnicích jsou manželské postele a u každé je koupelna s toaletou. V obývacím pokoji je luxusní sedací souprava, HI-FI věž a televize s rozvodem zvuku do celého bytu. Součástí bytu je klimatizace. K bytu se dostanete výtahem na terasu, která je před tímto bytem, popřípadě má byt ještě jeden vchod schodištěm.

Telekomunikace

telefon
50.086064
14.418293
Karlova, Praha 1, Czech Republic
Cena
62 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky2179
AdresaKarlova, Praha 1
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha137 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter