Tato nemovitost není dostupná

Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie.

Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie. Prostorné nebytové prostory, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, možno jako prodejna, tabák, galerie.

Jedná se o dva oddělené nebytové prostory na jedné adrese. V přízemí se nachází prostor o rozloze 51 m2 za 235,– Kč za m2 tvořený třemi místnostmi, dále je zde WC a koupelna se sprchovým koutem. Je zde zavedena telefonní linka. Možno provozovat jako tabák, galerii, obchod nebo prodejnu nepotravinářského zaměření. Vytápění plynové etážové, na podlaze je dlažba. Je zde voda a odpad, takže po dohodě s majitelem je možno zřídit kuchyň. V suterénu se pak nachází druhý prostor, který má rozlohu 23 m2 za 174,– Kč a jedná se o jednu místnost + WC se sprchou. I zde je zaveden telefon. Vytápěno elektrickým přímotopem, na podlaze je dlažba. Kolaudováno jako kanceláře a sklad, ale je možno zde i bydlet. Oba objekty je možno pronajmout dohromady, nebo i zvlášť. Lokalita poskytuje poměrně kvalitní dopravní podmínky. Spojení zajišťuje autobus přímo před objektem, nebo tramvaje na blízké Plzeňské třídě.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, tram

Telekomunikace

telefon
50.074004
14.394991
Holečkova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
PoplatkyPoplatky 200,-?
ID nabídky21720
AdresaHolečkova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha74 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Radek Kulhánek
makléř - krátkodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter