Tato nemovitost není dostupná

Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m²

Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2 Nádherný reprezentativní nebytový prostor k pronájmu, Praha 3 - Zizkov, ulice Roháčova, 80 m2

NÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI Unikátní nebytový prostor o rozloze 80m² se nachází v suterénu komorního činžovního domu z roku 1910 na Praze 3. Po náročné a citlivé rekonstrukci dle návrhu architekta, prostory mají přístup na terasu a oblázkovou zahradu v klidném vnitrobloku. Součástí vybavení jsou v podlaze z masivní borovice integrované kompletní datové a elektrické rozvody, sociální zařízení se sprchou, bezpečnostní dveře, ocelová mříž na elektrické ovládání a samostatné vytápění plynovým kotlem.

Ideální jako ateliér nebo kancelář pro firmy a jednotlivce z kreativní sféry – fotografická, architektonická , designérská, grafická studia, reklamní, PR a komunikační agentury, atd.

Dům je klidný, pečlivě udržován a zabezpečen (vstup na čipy). Nachází se ve vyhledávané lokalitě Žižkova s výbornou dopravní dostupností. Parkování na ulici. Přímý majitel.

50.088343
14.460799
Roháčova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky21588
AdresaRoháčova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter