Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený

Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený Praha, luxusní a designový byt k pronájmu, Žižkov, Řehořova ulice, garáž, terasy, plně zařízený

Velkoryse řešený byt s elegantní prosvětlenou společenskou zonou (kuchyně volně navazuje na jídelný část a obytný prostor). Ložnice jsou situovány do klidného vnitrobloku a mají přímý vstup na terasy orientované na jihozápadní stranu. Byt je situován na celé ploše pátého patra, vnitřní plocha interiéru je 179 m2 + terasy 17,5 m2. Výtah je přístupný i z podzemní garáže. Luxusní vybavení kuchyně (spotřebiče SIEMENS) a koupelen (prostorná vana, podlahové vytápění, velkoformátová dlažba). Ořechové podlahy, balkony s francouzskými posuvnými dveřmi a venkovní podlahou. Úložné šatní systémy v obytných místnostech, bezpečnostní vstupní protipožární dveře. Televize, satelit, videotelefon, příprava na připojení k internetu. Interiér navržen architektou Ivanou Dombkovou/Donlić Interier. K bytu náleží samostatná garáž, kterou je nutno pronajmout s bytem za poplatek 5000 Kč/měsíčně. Skvělá poloha bytu téměř v centru města, 10 minut chůze na Václavské náměstí. Kompletní občanská vybavenost.

Vytápění

ústřední topení
50.086147
14.442296
Řehořova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
85 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + garáž 5,000 (podmínkou)
ID nabídky21509
AdresaŘehořova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha191,80 m²
Terasaano
Garážano (5,000 Kč/měs. (podmínkou), 1 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter