Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja

Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja Praha, luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+kk, 2 terasy, v klidné lokalitě na Praze 8 - Troja

Luxusní, mezonetový byt 5+kk s terasou o celkové výměře 155m² je situován v přízemí cihlového domu v klidné lokalitě na Praze 8 – Troja. Součástí bytu je zcela vybavená kuchyňská linka (mikrovlnná trouba, myčka, el. trouba atd.), další místnosti je možno si pronajmout nezařízené. Z dolní části bytu se vychází na soukromou terasu, součástí je i sklep (4m²). Na podlahách jsou parkety, v koupelně dlažba. K dispozici je i garážové stání. Dům je umístěn ve výborné lokalitě – v okolí je veškerá občanská vybavenost. Dobrá dostupnost MHD.

50.116975
14.418337
Trojská, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+8000 poplatky
ID nabídky21483
AdresaTrojská, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha155 m²
Terasaano
Balkónano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter