Tato nemovitost není dostupná

Praha, Vinohrady, Vinohradská ulice, nebytové prostory k pronájmu, recepce, klimatizace, bufet.

Praha, Vinohrady, Vinohradská ulice, nebytové prostory k pronájmu, recepce, klimatizace, bufet. Praha, Vinohrady, Vinohradská ulice, nebytové prostory k pronájmu, recepce, klimatizace, bufet. Praha, Vinohrady, Vinohradská ulice, nebytové prostory k pronájmu, recepce, klimatizace, bufet. Praha, Vinohrady, Vinohradská ulice, nebytové prostory k pronájmu, recepce, klimatizace, bufet. Praha, Vinohrady, Vinohradská ulice, nebytové prostory k pronájmu, recepce, klimatizace, bufet. Praha, Vinohrady, Vinohradská ulice, nebytové prostory k pronájmu, recepce, klimatizace, bufet.

Pronájem kancelářských prostor v 10. patře v bývalé budově Strojimportu, nyní Stimbuilding, blízko stanice metra Želivského. Jedná se o dvě kanceláře o společné výměře 35,5 m2, přičemž tato plocha je rozdělena na místnosti 13 a 22,5 m2. Tyto kanceláře jsou průchozí a není proto možné je pronajímat zvlášť. Parkování si nájemník zajišťuje sám. Pronájem parkovacího místa je možné zařídit u společnosti Medos naproti objektu, nebo v nedalekém hotelu Don Giovanni. V budově je kromě standartní výbavy k dizpozici recepce, jednací místnost, bufet a jídelna, prodejní automaty, ostraha a požarní ochrana, služba poštovny, možnost pronájmu kinosálu pro až 80 osob (s možností variabilního uspořádání prostoru) a úklid pronajatých prostor. Kuchyňka a WC jsou spoK dispozici je i internetové připojení, které si nájemník zajišťuje sám přes firmy které sídlí v budově. K pronájmu jsou i další kanceláře, jedná se vždy o jednu místnost. Jedna na 4. patře a následně vždy po dvou na 5., 8. a 11. a to průměrně za přibližnou cenu 8748,– Kč s poplatky okolo 3500,– Kč. Jedná se o frekventovanou a lukrativní lokalitu, která poskytuje vynikající dopravní podmínky.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, tram, metro

Telekomunikace

telefon
50.078124
14.472276
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
18 890 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5400,- popl.
ID nabídky21482
AdresaVinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovaskeletová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro10. patro
Počet pater1
Užitná plocha35,50 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter