Tato nemovitost není dostupná

Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov

Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov Praha luxusní zařízený byt k pronájmu, 3+1 v srdci Prahy - Maiselova ulice, Josefov

Velice krásný byt v atraktivní lokalitě s neopakovatelnou atmosférou. Jedná se o byt 3+1ve 3. patře cihlového domu bez výtahu v Maiselově ulici. Byt je zařízen krásným nábytkem i kvalitními spotřebiči (lednice, sporák, pračka). V moderní koupelně je vana, WC je zvlášť. K dispozici je také TV, internetové připojení a telefonní linka. K bytu patří také balkon orientovaný do ulice. Z bytu je výhled na Starý židovský hřbitov. Krásná lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, rychlé dopravní spojení a spoustu příležitostí k romantickým procházkám.

Telekomunikace

telefon
50.089816
14.418285
Maiselova, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 4000 (electr.+gas)
ID nabídky21481
AdresaMaiselova, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha100 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter