Tato nemovitost není dostupná

Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů

Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů Krásné velmi prostorné obchodní prostory v Holešovicích k pronájmu, Praha 7, ulice Dukelských hrdinů

Hezké nebytové prostory se nachází na velmi rušné ulici v Holešovicích, Praha 7. Ideální jako obchod. Prostory se nachází v přízemí cihlového domu. Celková užitná plocha je 210 m2. Prodejní plocha je 150 m2 s velkými výlohami a vchodem z ulice. Dále je k dispozici kancelář 15 m2, sklad 38 m2 a zázemí cca 7 m2. Výhodou této prodejny je frekventované místo, známá adresa, možnost světelné reklamy a především nepřehlédnutelnost. Na podlahách dlažba. V případě investic do vnitřních úprav prodejny (expozice, pulty, regály atd.) nabízí majitel snížení nájmu o 10 000 Kč/měsíc po dobu dle dohody a výdajů. Snadná dopravní dostupnost ze všech částí Prahy. Zastávka tram nedaleko.

50.096505
14.431437
Dukelských hrd., Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
78 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. cca 4000 Kč + služby 2000 Kč
ID nabídky21472
AdresaDukelských hrd., Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha210 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Radek Kulhánek
makléř - krátkodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter