Tato nemovitost není dostupná

Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra

Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra Pronájem krásného RD 6+1 v tiché části Berouna na dohled od centra

Pronájem krásného RD 6+1 nabízíme klientům, kteří hledají tiché místo k bydlení a zároveň dobrou dostupnost do města. RD se nachází v městské části Zavadilka na dohled od centra (5min na náměstí) ve velmi klidném místě s nádherným výhledem. V RD je sauna, 2 x garážové stání, terasa a udržovaná zahrada o rozloze 309m² v soukromí za domem. Užitná plocha domu je 265m². RD je vhodný pro větší rodinu nebo sídlo společnosti se soukromým zázemím. Dům je kromě kuchyňské linky nezařízený. RD je patrový se 3 pokoji na patře a 3 v přízemí. V patře se nachází již zmiňovaná sauna pro 3 osoby s přístupem přes koupelnu s rohovou vanou a sprchovým koutem.Na patře se nacházejí 3 neprůchozí pokoje. V přízemí je taktéž koupelna se sprchovým koutem a 2 neprůchozí pokoje. Obývací pokoj má 50m² a je přes něj přístup na zahradu a terasu. K domu náleží garáž se 2 park. místy + možnost parkování před domem až pro 5 vozů. Dům je po rekonstrukci. Výborná dostupnost do Prahy- autem po D5 (20min) nebo busem z cca 300m vzdáleného autobus. nádraží každých 20min. Zhruba 1km je vlak. nádraží. Občanská vybavenost v blízkém okolí.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, auto

Kanalizace

jiný typ kanalizace Ano

Vytápění

ústřední topení Ano

Telekomunikace

telefon Ano

Voda

jiný zdroj vody Ano
49.969153
14.086985
Na Cibulce, Beroun, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
ID nabídky21466
AdresaNa Cibulce, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku530 m²
Terasaano
Garážano (Ano, 2 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vulin

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter