Tato nemovitost není dostupná

Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m²

Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2 Pěkné obchodní/kancelářské/skladové prostory k pronájmu, Praha 9, Vysočany, ulice Spojovací, 62 m2

Velice pěkné nebytové prostory se nachází ve sníženém přízemí činžovního domu v Praze 9 – Vysočanech. Lze je využít jako kanceláře, obchod, sklad či pro jiné účely. Rozloha prostor je 62 m2 a jsou nezařízené. Skládají se z velké místnosti se sloupy, jednoho skladu a dvou menších skladů. Nechybí sociální zázemí (toaleta, umyvadlo). V případě zájmu je možné vybavit kuchyňku elektrospotřebiči a zařídit telefonní linku. Velice výhodná lokalita s vynikajícím dopravním spojením (zastávka autobusu vzdálena 50 metrů).

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.101256
14.489129
Spojovací, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1200 Kč/měsíc
ID nabídky21460
AdresaSpojovací, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha62 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter