Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m²

Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2 Velice pěkné obchodní prostory k pronájmu, Praha 7-Holešovice, ulice pplk. Sochora, 48 m2

Velmi pěkné nebytové prostory o rozloze 48 m2 se nacházejí v ulici Pplk. Sochora, Praha 7-Holešovice. Prostory jsou vhodné zejména ke zřízení prodejny. Je zde prodejní prostor a sklad. K dispozici kuchyňka a toaleta. Do prodejny vedou 4 schody, bezbariérový přístup zajištěn z domu. Velké výlohové okno s mřížemi. Prostory se nacházejí ve velmi zajímavé a lukrativní lokalitě dynamicky se rozvijejících Holešovic. Výborná dopravní dostupnost, kousek od prostor je tramvajová zastávka.

50.099617
14.434299
Pplk. Sochora, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky21459
AdresaPplk. Sochora, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha48 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Radek Kulhánek
makléř - krátkodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter