Tato nemovitost není dostupná

Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m² v Dlouhé ulici na Starém městě.

Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě. Praha krásný zrekonstruovaný byt k pronájmu 2+kk, 50m2 v Dlouhé ulici na Starém městě.

Krásný zrekonstruovaný byt ve 4patře cihlové budovy s výtahem v Dlouhé ulici na Starém městě. Dispozice bytu je 2+kk, 50m². Byt je zařízený s koupelnou se sprchovým koutem a pračkou, kuchyňským koutem s lednicí, sklokeramickou deskou a mikrovlnkou, dále je k dispozici televize, satelit a možnost aktivace telefonu. Byt se nachází přímo v historickém centru Prahy. Kompletní občanská vybavenost v této lokalitě je naprostou samozřejmostí, v blízkosti jsou starobylé hospůdky, kina, divadla, výstavní síně a samozřejme MHD je také v těsné blízkosti. Jedná se o velmi klidnou zónu se všemi výhodami bydlení v centru, kde je radost bydlet.

Telekomunikace

telefon nutno aktivovat
50.090543
14.426109
Dlouhá, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2000
ID nabídky21455
AdresaDlouhá, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha50 m²
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter