Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m²

Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2 Rodinný dům vhodný pro firmu se skladovými prostory k pronájmu, Praha, Kyje, ulice Dářská, 180 m2

Nebytové prostory v domě v Kyjích v ulici Dářská. V domě je 10 místností, dvě toalety s umyvadlem, útulná koupelna s vanou. Kuchyňská linka je vybavena standardními spotřebiči. V přízemí jsou dvě průchozí a dvě neprůchozí místnosti, šatna, komora. V prvním patře je jedna průchozí a dvě neprůchozí místnosti (jedna z nich je předělitelná velkými šoupacími dveřmi), kuchyně, koupelna. Ve druhém patře jsou dvě neprůchozí místnosti + dvě půdní místnosti. Dům je střežen alarmem. Suterén lze využít jako sklad. Podkroví možné též využít jako sklad nebo po domluvě lze upravit na kancelářské místnosti. Telefonní ústředna s rozvody do všech prostor v domě. Garáž pro 4 auta, parkování pro další dvě auta před garáží. Plocha garáže- skladu je přibližně 70 m2. Možnost parkování před domem pro 5 aut nebo na pozemku. Nádherná lokalita s výborným dopravním spojením do všech částí Prahy- autobusové linky, nedaleko jsou stanice metra Rajská zahrada či Depo Hostivař. Dům je možné pronajmout i k bydlení.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.091776
14.538590
Dářská, Praha 9 - Kyje, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl., energie
ID nabídky21443
AdresaDářská, Praha 9 - Kyje
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha180 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (4 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter