Tato nemovitost není dostupná

Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice

Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice Praha, třípatrový mezonetový byt k pronájmu 3+1 s balkonem, nezařízený, Praha 7 - Holešovice

Krásný zajímavý mezonetový byt 3+1 s balkonem v ulici Milady Horákové v pražských Holešovicích. Byt se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem a má celkovou rozlohu 130,2 m2. Plně vybavená kuchyňská linka, dvě koupelny (sprcha, rohová vana). Dřevěné podlahy a kovové konstrukce dávají bytu zajímavou atmosféru. Tři patra spojují točitá schodiště. Je zde kabelové připojení, telefon a internet ADSL. Bydlení je blízko centra Prahy, výborná dopravní dostupnost. U domu je křižovatka tramvajových linek do všech koutů Prahy. V okolí najdete všechnu občanskou vybavenost, od restaurací po galerie a divadla. Letenský park, který je nedaleko, je místem pro příjemné trávení volného času. Pro aktivní sportování je vhodný jeden z největších pražských parků – Stromovka.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro

Vytápění

ústřední topení elektrické podlahové

Telekomunikace

telefon
50.098855
14.432868
Milady Horákové, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
26 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3.000 poplatky
ID nabídky21442
AdresaMilady Horákové, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha130,20 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter